Tuomas är ute och jetsettar mellan Paris och Berlin tillsammans med Rihanna i helgen så jag står för marktjänsten i heta, sexiga Esbo. För att jag och mina älskade små barn inte skulle riva skallarna av varandra packade jag in gaphalsarna i bilen och tog en tripp till Ikea, ett mycket gott val en lördag kl.14.
Efter att vi på något jävla vänster knagglat oss fram till läggdags insåg jag att vi inga sängar hade och kronade således dagen med att montera och bädda sängarna medan bägge stod/låg bredvid och skrek. Gör om det Rihanna om du kan.
Kl.19.17:
Kl.20.31:
Respekt!
Är faktiskt lite imponerad av mig själv nu. Du vet lite som då man hört om föräldrar som kunnat lyfta bilar då deras småtting legat i kläm under hjulet. Roarrr!
Herreguuu! Du är grym! Nu vet du att du klarar vad som helst.
Jag vet! Bring it on bara. 🙂
Jaaaaaaaaaaaaa! Kan aldrig tänka mig annat än denna låt när jag hör Umbrella http://www.youtube.com/watch?v=AvOzS-shy3I
Haha! Har aldrig sett den. Helt lysande. 🙂